سامانه سیمفا دوره آموزشی معاینه فنی در استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید | سیمفا

(1175) دوره آموزشی معاینه فنی در استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید

دوره جدید آموزشی معاینه فنی ویژه اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌های استان چهارمحال و بختیاری  و مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی خودروهای سبک این استان در شهر شهرکرد  برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ اولین دوره جدید آموزشی معاینه فنی سال۹۸ ویژه اعضای کارگروه استانی معاینه فنی و ستادهای معاینه فنی استان چهارمحال و بختیاری و همچنین مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی این استان طی دو روز در روزهای نهم و دهم مردادماه سال جاری در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری چهارمحال و بختیاری و  اعضای کارگروه استانی ، شهردار شهر سامان ، شهردار شهر فارسان، اعضای ستاد معاینه فنی شهرداری‌ها و مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی شهرهای شهرکرد، بروجن، سامان، فارسان، فرخ شهر ، گندمان ، شلمزار و لردگان  توسط اساتید و کارشناسان اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور در راستای آشنایی اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی با وظایف محوله خود در امر معاینه فنی خودروهای سبک بنزینی و گازسوز و همچنین هماهنگی ستادها با کارگروه معاینه فنی استانی برگزار گردید.

در آغاز دوره مهندس امانی مدیرکل دفتر فنی استانداری چهارمحال و بختیاری ضمن خیرمقدم به مهمانان نسبت به ضرورت انجام معاینه فنی و انجام صحیح نظارت بر مراکز و همچنین فعالیت‌های این حوزه در خصوص معاینه فنی خودرو مطالبی عنوان نمودند و در ادامه اساتید اتحادیه مهندس قدیری و مهندس پدرام نسبت به ارائه سرفصل های آموزشی اقدام نمودند.

سپس حیدری معاون امور معاینه فنی اتحادیه پیشنهاد برگزاری اینگونه دوره ها و لزوم استمرار آموزش در حوزه معاینه فنی را ارزنده خواند.

در خاتمه از سوی اساتید و کارشناسان اتحادیه به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ داده شد و راهنمایی‌های لازم به ایشان ارائه گردید.

شایان ذکر است طی این دوره مباحث فنی و اجرایی برای اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی و همچنین مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی به تفصیل بیان گردید.

بازدید : 4,682

سیمفا