بازدید جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا از سامانه سیمفا | سیمفا

(2275) بازدید جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا از سامانه سیمفا

سرهنگ شرافتی جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا با حضور در اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، از مرکز کنترل و داده‌کاوی اطلاعات سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران (سیمفا) بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، صبح امروز سرهنگ شرافتی جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا با حضور در اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، از مرکز کنترل و داده‌کاوی اطلاعات مرتبط با مراکز معاینه فنی خودروهای سبک سراسر کشور بازدید و از نزدیک در جریان چگونگی نظارت بر مراکز معاینه فنی توسط این سامانه قرار گرفت.

در این بازدید مهندس قیصر مدیریت اجرایی امور معاینه فنی خودروهای کشور، توضیحاتی در خصوص سامانه سیمفا (سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران) و اتصال آن به سامانه پلیس راهور و همچنین چگونگی کنترل داده‌ها و واکاوی اطلاعات ارائه نمود.

مدیرعامل اتحادیه در این بازدید ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص وضعیت مراکز معاینه فنی سراسر کشور، اظهار داشت: سامانه سیمفا تحت مدیریت وزارت کشور و با تلاش و پشتکار کارشناسان متخصص اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور طراحی و اجرا گردیده و این اتحادیه به عنوان مجری طرح معاینه فنی توان خود را به کار گرفته تا به نوبه خود بتوانیم سهم کوچکی در ایجاد هوای پاک و افزایش ایمنی خودروها داشته باشیم.

بازدید : 1,121

سیمفا