مهندس عبدالله متولی به عنوان مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور برگزیده شد | سیمفا

(2286) مهندس عبدالله متولی به عنوان مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور برگزیده شد

جلسه معارفه مهندس متولی مدیرعامل جدید اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور با حضور رئیس هیات مدیره، معاونین، مدیران و کارکنان اتحادیه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، عبدالله متولی که پیش از این سال‌ها در معاونت‌های مختلف اتحادیه  سازمان حمل و نقل همگانی کشور؛ مدیریت و حضور موثری داشته است؛ روز جاری طی آیینی با حضور اعضای هیات مدیره ، کارشناسان ، مدیران و کارکنان اتحادیه حمل و نقل همگانی کشور به طور رسمی به عنوان مدیرعامل این اتحادیه و مدیر اجرایی مراکز معاینه فنی خودروهای کشور  برگزیده شد .

در این آیین ابتدا محمدی؛ رئیس هیات مدیره اتحادیه ضمن تقدیر از عملکرد آقای قیصر مدیرعامل سابق اتحادیه؛ تدبیر و خلاقیت را از ویژگی‌های مدیریتی متولی برشمرد و ابراز امیدواری کرد با حضور مدیرعامل جدید؛ اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور فصل جدیدی از بالندگی و توسعه را تجربه کند.

در ادامه این مراسم صباغان قائم مقام اتحادیه با بیان اینکه پرسنل و مدیران اتحادیه با حضور مدیرعامل جدید باید با تلاش و مساعی بیشتر اسباب رشد وتعالی اتحادیه را فراهم آورند؛ از تلاش‌های مدیرعامل سابق تشکر نموده و برای مدیرعامل جدید آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

از دیگر سو در پایان این مراسم مهندس عبدالله متولی با تشکر از حسن نظر دکتر جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مدیران کل دفاتر حمل و نقل و ترافیک وزارت کشور و اعضای هیات مدیره اتحادیه؛ اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ای هدفمند و منسجم و با تلاش و همدلی جمعی اسباب تحول در حمل و نقل همگانی  درون‌شهری کشور  محقق شود.

گفتنی است  متولی از مدیران با سابقه در حوزه مدیریت شهری و حمل و نقل کشور است که پیش از این سابقه هدایت شهرهایی همچون آبسرد دماوند را نیز در کارنامه دارد.

بازدید : 833

سیمفا