دیدار اعضای هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی مراکز معاینه فنی با مدیرعامل اتحادیه | سیمفا

(2288) دیدار اعضای هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی مراکز معاینه فنی با مدیرعامل اتحادیه

مهندس متولی مدیر عامل اتحادیه حمل و نقل

عبداله متولی مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور در دیدار با رئیس و اعضای هیات مدیره کانون صنفی انجمن کارفرمایی مراکز معاینه فنی کشور تاکید کرد: سطح کیفی خدمات مراکز معاینه فنی خودرویی کشور باید افزایش یابد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ عبداله متولی مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور در دیدار با رئیس و اعضای هیات مدیره کانون صنفی انجمن کارفرمایی مراکز معاینه فنی کشور ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، برافزایش سطح کیفی خدمات مراکز معاینه فنی خودرویی کشور تاکید کرد.

مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور از ضرورت برنامه‌ریزی جامع مبنی بر افزایش خدمات کیفی و کمی مراکز معاینه فنی سخن گفت و افزود: آموزش و تربیت نیروی انسانی کارآمد یکی از مهم‌ترین الویت‌هایی است که باید مورد توجه مراکز معاینه فنی قرار گیرد.

این مسئول در همین رابطه کانون صنفی انجمن کارفرمایی مراکز معاینه فنی را بازوی اتحادیه برشمرد و افزود: آموزش مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی از مهم‌ترین الویت‌های اتحادیه در جهت ارتقاء سطح کیفی مراکز معاینه فنی خودرویی کشور بوده که امیدواریم با تعامل و مشارکت کانون در مقوله آموزش این مساله به بهترین شکل ممکن محقق شود.

متولی ضمن تاکید بر مشارکت در بررسی تعیین ظرفیت مراکز معاینه فنی خودروهای سبک مطابق ماده ۳ دستورالعمل؛ اظهار امیدواری نمود که کانون انجمن صنفی با سعی و تلاش حداکثری زمینه ارتقاء کیفی خدمات مراکز معاینه فنی را فراهم آورد و توانایی خود را بیش از پیش به اثبات برساند.

مدیرعامل اتحادیه افزون بر آنچه گفته شد؛ از لزوم احترام حداکثری به حقوق شهروندان و ضرورت نوبت دهی اینترنتی سخن گفت و افزود: تشکیل صفوف طولانی و اتلاف وقت و زمان شهروندان در صف‌های مراکز معاینه فنی در شأن مردم نیست و به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

وی در همین راستا با تاکید بر نوبت دهی اینترنتی و اطلاع رسانی از طریق پیامک به شهروندانی که مهلت قانونی معاینه فنی خودروی آنها رو به اتمام است؛ افزود: به جهت احترام حداکثری به شهروندان به ویژه در این روزهای سخت کرونایی باید به سرعت بستر اطلاع رسانی و ارتباط آنلاین با شهروندان فراهم شود تا ضمن جلوگیری از تجمع‌های بی‌مورد و اتلاف وقت شهروندان؛ فرآیند معاینه فنی خودروها با دقت و نظارت کامل صورت پذیرد.

در ادامه اعضای هیات مدیره کانون انجمن صنفی کارفرمایان مراکز معاینه فنی کشور ضمن تبریک به مدیرعامل اتحادیه؛ بر لزوم تلاش حداکثری در زمینه ارتقاء سطح خدمات مراکز معاینه فنی تاکید و  ابراز امیدواری کرد با حضور مهندس متولی؛ دوره جدیدی از تحول در مراکز معاینه فنی خودرویی کشور آغاز شود.

در خاتمه مقرر گردید با استمرار و ادامه این جلسات تصمیماتی درخصوص موارد پیش گفته اخذ گردد که در نهایت منجر به رفاه بیشتر مردم و ارتقاء سطح خدمات مراکز معاینه فنی باشد.

بازدید : 812

سیمفا