مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور : مراکز معاینه فنی تهران تا ۳۰مرداد تعطیل است | سیمفا

(2296) مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور : مراکز معاینه فنی تهران تا ۳۰مرداد تعطیل است

مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور از تعطیلی مراکز معاینه فنی تهران تا ۳۰مرداد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ مهندس متولی مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور و مدیرعامل اتحادیه روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به تعطیلات و محدودیت هایی که از سوی ستاد مقابله با کرونا اعلام شده است براساس مصوبه ستاد معاینه فنی شهرداری تهران تمامی مراکز معاینه فنی در شهر تهران تا ۳۰مرداد (شنبه) تعطیل است.

عبدالله متولی افزود: براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا مراکز معاینه فنی خودرو جزء مشاغل گروه «الف» هستند و باید خدمات ارایه دهند و می بایست پاسخگو ارباب رجوع باشند، اما بر اساس دستورالعمل ماده ۳ آیین نامه اجرایی نحوه انجام  امور معاینه و صدور برگ معاینه فنی خودرو و با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا، ستاد های معاینه فنی شهرداری ها در شهرهایی که در بحث کرونا مشکل و درگیری بیشتری دارند می توانند نسبت به تعطیلی این مراکز اقدام کنند.

وی تاکید کرد: بر همین اساس هم تمامی مراکز معاینه فنی درشهر تهران تا ۳۰مرداد(شنبه) تعطیل است و در شهر تهران ۱۷ مرکز معاینه فنی خودرو با ۵۵ خط (به جزء ایام تعطیلات پیش رو) فعال هستند.

متولی خاطرنشان کرد: در مراکز معاینه فنی که درسطح کشور  فعال هستندو خدمات ارایه می دهند، تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت می شود.

مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور تصریح کرد: به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت و مراجعه کنندگان به مراکز معاینه فنی به متقاضیان توصیه می شود که از سرویس نوبت دهی اینترنتی استفاده کنند و بر اساس نوبت به این مراکز مراجعه کنند، چرا که به این ترتیب هم جلوی ازدحام جمعیت و مراجعه کنندگان به این مراکز گرفته می شود و هم اینکه در رعایت پروتکل های بهداشتی در این مراکز موفق تر خواهیم بود.

مدیرعامل اتحادیه ادامه داد: به منظور گرفتن نوبت اینترنتی برای مراکز معاینه فنی متقاضیان می توانند در هر شهری به پایگاه و سایت اطلاع رسانی شهرهای خود مراجعه کنند که به صورت مجزا فعال هستند.

متولی در خصوص قیمت های هزینه معاینه فنی برای خودروهای مختلف نیز گفت: در مجموع قیمت ارائه خدمات معاینه فنی نسبت به سال گذشته تغییر نکرده است و برای خودروهای سبک ۴۷ هزار تومان، خودروهای سنگین ۷۱ هزار و ۶۰۰ تومان و برای خودروهای دوگانه سوز تک مخزن ۷۴ هزار و ۵۰۰ تومان و برای خودروهای دوگانه سوز دو مخزن ۸۹ هزار و ۵۰۰ تومان است

بازدید : 888

سیمفا