سامانه سیمفا برگزاری آزمون پایانی دوره آموزشی مجازی ویژه کارشناسان مراکز معاینه فنی خودروهای سبک کشور | سیمفا

(2014) برگزاری آزمون پایانی دوره آموزشی مجازی ویژه کارشناسان مراکز معاینه فنی خودروهای سبک کشور

دوره آموزشی مجازی ویژه کارشناسان مراکز معاینه فنی

به اطلاع کارشناسان مراکز معاینه فنی خودروهای کشور می‌رساند ، آزمون پایانی دوره‌های آموزشی مجازی ویژه کارشناسان مراکز معاینه فنی خودرو سبک کشور از تاریخ سه‌شنبه چهاردهم لغایت جمعه هفدهم دی‌ماه سال جاری از طریق سامانه آموزش مجازی شهر و روستا(سام شهر) از طریق آدرس لینک http://sam-shahr.ir برگزارمی گردد.

بدیهی است تنها کارشناسانی مجوز شرکت در آزمون یاد شده را دارند که در هردوجلسه برگزار شده دوره مذکور به صورت کامل شرکت نموده و پیامک مجوز شرکت در آزمون پایانی را دریافت نموده باشند.

لازم به ذکر است جهت ورود به سامانه مذکور، فراگیران مجاز می‌بایست از طریق صفحه اصلی سایت سام شهر بخش ورود به سامانه آموزش (فراگیر) با نام کاربری(کد ملی به صورت کامل) و رمز عبور(شماره موبایل به صورت کامل) از بخش ورود کاربر وارد پروفایل شخصی شده و پس از تکمیل اطلاعات پروفایل خود، از بخش سامانه آموزش(ورود به سامانه آموزش) با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور پس از انتخاب درس، از بخش درس‌های من، در آزمون شرکت نمایند.

برای هر فراگیر امکان ۲ بار شرکت در آزمون در طول تاریخ برگزاری آزمون پیش‌بینی شده است. لازم به ذکر است فایل راهنمای شرکت در آزمون جهت آموزش فراگیران بارگذاری شده است و در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید از طریق پشتیبانی سایت سام شهر با شماره‌های تماس ۶۳۹۰۲۰۸۱- ۶۳۹۰۱ (۰۲۱) و همچنین واحد آموزش و پژوهش معاونت معاینه فنی اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور به شماره‌های ۶۶۹۰۹۱۹۱-۶۲۹۸۲(۰۲۱) داخلی‌های ۱۷۰ و۱۷۱ تماس حاصل فرمایید.

بازدید : 3,352

سیمفا