سامانه سیمفا برگزاری دوره جامع آموزشی ستادهای معاینه فنی استان مازندران | سیمفا

(2017) برگزاری دوره جامع آموزشی ستادهای معاینه فنی استان مازندران

دوره جامع آموزشی معاینه فنی

دوره آموزشی معاینه فنی ویژه اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌های استان مازندران طی دو روز در شهرهای ساری و نوشهر برگزار گردید و نحوه‌ی انجام آزمون‌های معاینه فنی وسایل نقلیه سبک توسط کارشناسان اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی؛ دوره آموزشی معاینه فنی  در دو سطح تئوری و عملی طی روزهای ۲۵ و ۲۶ خرداد ماه سال جاری، در شهرهای ساری و نوشهر استان مازندران به میزبانی استانداری مازندران و انجمن صنفی مراکز معاینه فنی استان، با حضور اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌های استان و تعدادی از روسای پلیس راهور ناجا توسط کارشناسان اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور به منظور آشنایی اعضای کارگروه معاینه فنی استان و ستادهای معاینه فنی با مراحل انجام معاینه فنی خودروهای سبک بنزینی و گازسوز و همچنین هماهنگی ستادها با کارگروه معاینه فنی استانی برگزار گردید.

در این دوره موضوع تخلفات رایج در مراکز معاینه فنی و لزوم نظارت حداکثری و میدانی بر این مراکز جهت  حاضران توضیحاتی ارائه شد و بر لزوم آشنایی بیش از پیش اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌‎ها با آخرین قوانین، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های جاری حوزه معاینه فنی تاکید شد.

شایان ذکر است طی این دوره مباحث فنی و اجرایی برای اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی و همچنین مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی به تفصیل بیان گردید و از سوی کارشناسان اتحادیه به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ داده شد و راهنمایی‌های لازم به ایشان ارائه گردید.

در ادامه دوره، آموزش عملی با بازدید از چند مرکز معاینه فنی، نحوه بازرسی و ارزیابی از مراکز در نحوه انجام و صدور گواهی معاینه فنی خودرو انجام پذیرفت.

در پایان دوره از سوی رئیس انجمن صنفی مراکز معاینه فنی خودرو استان مازندران به نمایندگی از کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی و مدیران مراکز معاینه فنی با اهدای لوح یادبود از زحمات و تلاش‌های صادقانه مهندس متولی مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور در جهت افزایش کیفی خدمات معاینه فنی و ارتقاء جایگاه مراکز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

بازدید : 446

تازه ترین ها


سیمفا