سامانه سیمفا قوانین سایت | سیمفا

قوانین سایت

قوانین سیمفا


شرایط و ضوابط استفاده از وب‌سایت

 

تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل مهمانان، کاربران حقیقی و حقوقی که از محتوای وبسایت سیمفا استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند

 

تغییر شرایط استفاده

 

محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود.

 

قانون کلی

 

این سایت از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، علاوه بر قوانین زیر تمامی قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران در این سایت رایج است .

 

پیوند سایت های دیگر

 

این سایت حاوی پیوندهایی به دیگر سایت‌های موجود می‌باشد. بدیهی است که پورتال سیمفا مسئولیتی در قبال محتوا و یا نحوه‌ی استفاده‌ی کاربران از این سایت‌ها نخواهد بود.

 

حریم شخصی افراد

 

هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس در این وبسایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری (ازجمله Google Webmasters و Google Analytics) جمع آوری خواهند شد که فقط و فقط برای افزایش رضایت کاربران از این وبسایت استفاده قرار خواهند گرفت.


سیمفا